• Bakırköy / İstanbul
  • Info@bakirkoykizyurdu.com
Thumb Thumb

6 Yıldır Aile Sıcaklığında

Bakırköy Elit Kız Yurdu Evinizin Rahatlığında...

İstanbul'un en nezih muhiti olan Bakırköy'de bulunan yurdumuz 2015-2016 eğitim yılında inşaatı tamamlanarak hizmete açılmıştır. Yurdumuz otel konforu ile evinizin rahatlığı ve güvenliğini bir arada sunmaktadır. 1,2,3 ve 4 kişilik odalarımız bulunmakta tercihinize göre banyolu/wcli oda seçeneklerimiz bulunmaktadır. Odalarımızda çalışma masası, uydu bağlantılı LED TV ve mini buzdolabı standarttır. Yurdumuzda 24 saat güvenlik personeli ve mesai saatleri dahilinde temizlik personeli bulunmaktadır. Odalarımız hakkımızda bölümünde yer almaktadır.

Milli Eğitim Bakanlığı’na Bağlı Mı??

Bakırköy Elit Kız Yurdumuz 2015- 2016 eğitim öğretim yılında Milli Eğitim Bakanlığı Özel Öğrenci Barınma Hizmetleri birimine bağlı olarak hizmete açılmıştır.

Kayıt yaptırmadan önce Yurdu görmem ve gezmem mümkün mü??

Tabii ki. İsterseniz bize iletişim numaralarımızdan ulaşarak randevu alabilirsiniz. Güler yüzlü yurt sorumlularımız sizlere kurumumuzu tanıtmaktan memnuniyet duyarlar.

Yurt Giriş- Çıkış Saatleri Var Mı??

Güvenliğiniz açısından yurda giriş- çıkış saati mevcut olup; giriş saati hafta içi 23:00, hafta sonu 24:00’ dür. Yurttan çıkış saati ise 06:30 ‘dur. Bu saatler dışında giriş /çıkış yapacağınız zaman yurt sorumlularımızı bilgilendirmeniz gerekmektedir. Aynı zamanda kanun ve yönetmelik gereği tüm öğrencilerimizin günlük olarak yurtta olup olmadıklarına dair KBS ve MEBBİS modüllerine bildirimi sağlanmaktadır.

Yurt Güvenliği Nasıl Sağlanmakta??

Yurdumuz 7/24 güvenlik personelleri tarafından korunmaktadır. Yurdumuzun iç - dış çevresi ve ortak alanları 7/24 kapalı devre güvenlik kameralar ile izlenmekte ve kayıtlar arşivlenmektedir.

Kayıt Ücretine Neler Dahil??

Oda fiyatlarına; elektrik, su, ısınma/soğutma, fiber internet hizmetleri; etüt ve çizim odası, ütü odası ve kurutma makinesi kullanımı; lobi, temizlik ve güvenlik hizmetleri dahildir.

Yurda Ziyaretçim Gelebilir Mi??

Bayan ziyaretçilerinizle saat 22:00’ye kadar lobi, Kitabım Cafe ve saklı bahçe ve kış bahçemizde muhabbet edebilir, ders çalışabilir, kutu oyunları (jenga, tabu, tavla, satranç vb.)oynayarak keyifli zaman geçirebilirsiniz. Ziyaretçilerin odaların bulunduğu katlara çıkmaları güvenlik açısından söz konusu değildir.

Bakırköy Kız Yurdu

Lüx & Ferah Odalar
Fiber İnternet

Banyo/Wc, mutfaklar, ve ortak kullanım alanlarımız her gün, odalarımız haftada 1 temizlenmektedir.

Yurdumuzda sınırsız yüksek hızlı kablosuz fiber internet, öğrencilerimizin kullanımına açık kat mutfakları bulunmaktadır.

Ayrıca İstanbul'un en nezih ve keyifli cafeleri, en seçkin butikleri, her zevke hitap eden restaurantları da yürüyerek sadece 5 dakika uzağımızda.

  • %100 Güvenli & Hijyenik
  • %100 Ulaşım Rahatlığı
Hitap Ettiğimiz Üniversiteler
Thumb
Lokasyon Bilgileri

BAKIRKÖY ELİT KIZ YURDU

FARKIYLA

01
Lokasyon

Çevresindeki üniversitelere oldukça yakın konumuyla öğrencilere avantaj sağlayan yurdumuz, Metrobüse, Metroya, Otobüs ve Minibüs duraklarına oldukça yakın ve yürüme mesafesinde yer almaktadır.

02
2021 Kız Yurdu

Ev rahatlığı ile otel konforunun bir arada sunulduğu, alışılmış öğrenci yurdu anlayışından farklı olarak yeni nesil bir bakış açısıyla tasarlanan ve yönetilen Bakırköy Kız Öğrenci Yurdu'nda her şey, öğrencilerin ihtiyaç ve beklentilerine uygun olarak düşünüldü

03
Sosyal Çevre

Yurdumuz İstanbul'un en nezih ve modern yerleşim yerlerinden olan Bakırköy meydan da olup, çevresinde sosyalleşebileceğiniz ve zamanında yurdunuza veya okulunuza gidebileceğiniz alanlar mevcuttur.

04
Temizlik & Hijyen

Hijyen Bakırköy Elit Kız Öğrenci Yurdumuz için çok önemlidir. Ortak alanlar düzenli olarak temizlik personelimiz tarafından kontrol edilip gerekli temizlik yapılmaktadır. Odalarınızın temizliği görevliler tarafından günün belirli saatlerinde, hijyenik bir şekilde yapıldığı için temiz ortamlarda çalışır ve yaşarsınız.

Bizimle İletişime Geçin

İletişim Formu / Whatsapp / Telefon
7/24 İletişim Hattı

Shape

7/24 İletişim Hattı

Bizlere her konuda iletişim kanallarımız ile ulaşabilirsiniz. Sormak istediğiniz veya bilgi almak istediğiniz konuda bizlerle iletişime geçebilirsiniz. Hem okulunuz hem de yurdumuz ile ilgili detaylı bilgilendirme yapabiliriz.

İletişim Hattı +90 555 158 1768

Misyon & Vizyon

Bizi rakiplerimizden ayıran en büyük faktör olan; yurdumuza gelen her öğrenciyi ilk önce evladımız olarak gören vizyon ve anlayışımızla hizmet kalitemizden ödün vermeden büyümeye devam ediyoruz.

Online Ön Kayıt Formu